0415-4.jpg

Про компанію

KARELINE - сімейне підприємство з виробництва амуніції для домашніх тварин,  яке було засноване в 1993 році і є одним з лідерів ринку України. Наша компанія пишається широким асортиментом нашийників, повідків, шлей і намордників, яким люди довіряють своїх улюбленців не лише в Україні, а й далеко за її межами. У виробництві продукції використовуються високоякісні матеріали і комплектуючі, більшість операцій проводяться вручну, що дозволяє виготовити максимально комфортну і довговічну амуніцію для тварин. Ми випускаємо найширший асортимент продукції на будь-який смак та гаманець. 

KARELINE - це понад 1000 м² виробничих площ, оснащених сучасним обладнанням, і близько 50 висококласних майстрів.  Асортимент продукції, що виробляється налічує понад 2000 позицій, кожен рік ми тішимо наших шанувальників цікавими новинками.

KARELINE приділяє особливу уваги якості продукції, контролюючи весь цикл виробництва. Усі матеріали і комплектуючі тестуються в спеціальних лабораторіях за двома десяткам показників, серед яких: безпека для здоров'я тварин, якість шкіри, тканин і ниток, гіпоалергенність, зносостійкість, міцність і довговічність.

Ми раді запропонувати споживачеві тільки високоякісну, комфортну і безпечну продукцію.

Наші колекції - втілення стриманого сучасного дизайну. Ви знайдете у нас самодостатню класику з несподіваними акцентами, модну витонченість та грайливу брутальність.