КОЛЕКЦІЇ

0160-4.jpg
0163-4.jpg

BEFORE THE TIMES

Флагман компанії - торгова марка «BeFore the Times» - багато років є зразком якості і надійності, представляючи продукцію, яка не піддається моді, з натуральної шкіри: нашийники, повідці, намордники та шлеї. На наше замовлення провідні шкіряні підприємства України виробляють сировину, що відповідає найвищим стандартам міцності, еластичності та гідрофобності. Вироби з такої шкіри довгий час не вигоряють на сонці, не стираються, не бояться вологи і не деформуються. Шкіряна амуніція «BeFore the Times» не тільки підкреслить статус власника, а й подарує відчуття комфорту його вихованцю.

BEFORE THE TIMES. HARD.

Амуніція «BeFore the Times. HARD »- кращий вибір для знаючих собі ціну собак. Розробляючи цю серію амуніції, ми створювали не тільки стильний, але і максимально надійний аксесуар для найактивніших собак. Міцна та еластична галантерейна м'яка шкіра яскравих кольорів в поєднанні зі стійкою нейлоновою стропою та надійною металевою фурнітурою забезпечать максимальний комфорт та безпеку. Для додання брутальності моделі оздоблені додатковими сталевими хольнітенами та шипами.

0733-6.jpg
0317-6.jpg

DREAM PET

Колекція Dream Pet являє собою поєднання нейловой стрічки та екокожі, органічно об'єднуючої в собі сучасний зовнішній вигляд, легкість, міцність та простоту експлуатації. Вироби стійкі до тертя та зносу, сторонніх запахів і вологи, легко миються і не схильні до деформації. Легкість і різноманітність колекції надають малюнки "зірки" та "серця". При розробці колекції ми прагнули отримати максимально надійні і привабливі вироби за доступною ціною.

KEEPER

Колекція «Keeper»виробляється з високоякісного нейлону, зручного в експлуатації і комфортного для домашніх вихованців. Привабливий зовнішній вигляд забезпечується широкою гамою кольорів виробів. Перевагами лінійки продукції з нейлону є легкість, стійкість до деформації, вигоряння і впливу вологи. Вся продукція оснащена карабінами і пряжками з цинкового сплаву, що забезпечує максимальну міцність і надійність.

0450-6.jpg
0578-4.jpg

JAGER

Лінійка амуніції для мисливських та службових собак «Jager», виготовленої з високотехнологічного матеріалу "біотан" кількох кольорів. Камуфльована амуніція приховає мисливську собаку в заростях очерету або трави, тоді як яскраво помаранчева -  забезпечить максимальну видимість. Вироби з біотану мають цілий набір корисних якостей: вони міцні, еластичні, зносостійкі, не вбирають вологу, легко миються і не схильні до деформацій при сезонних змінах температури навколишнього середовища.

PRACTIC DOG

Амуніція торгової марки «Practic Dog» - зразок надійності та лаконічності брезенту. Брезент екологічний, надзвичайно міцний та довговічний. Амуніція з брезенту прослужить вашій чотириногого друга довгі роки. Вона не вигорить на сонці і не забарвить шерсть тварини, а надійна фурнітура не заїржавіє і не зламається. Ця амуніція особливо надійна при роботі зі службовими собаками, коли ефектним зовнішнім виглядом можна пожертвувати заради надійності і керованості. Ніяких прикрас, ніякого зовнішнього лиску - все максимально просто та безвідмовно, як автомат Калашникова.